Strona główna / Aktualności / Pożegnalna kolacja

Aktualności

Pożegnalna kolacja
20.07.2017

W czwartek 28 lipca spotkamy się – Bywalcy, Wolontariusze i Przyjaciele – na „pożegnalnej” kolacji.  Pożegnalnej – bo w sobotę Jadłodajnia czynna jest ostatni raz przed sierpniową przerwą. Oprócz kolacji dla ciała planujemy pokarm dla duszy – mistrz gitary ma zagrać półgodzinny koncert. To mały prezent, który w naszym imieniu Pan Jan Oberbek ofiaruje Kochanym Wolontariuszom i Darczyńcom. Niech wszyscy nieobecni Przyjaciele też poczują się obdarowani.

Bardzo o Was pamiętamy!

Kolacja (czwartek 27.07.2017) była piękna – grillowymi kiełbaskami raczyło się około 100 osób, z których większość została na koncercie. Pan Jan Oberbek był wyraźnie wzruszony, pierwszy raz grał w takim doborowym towarzystwie. Niektórzy spośród słuchaczy rozpoznali go z koncertów
  np. w Krynicy; kilku prosiło o autograf, ktoś zwierzył się z przejęciem: „Jeszcze nigdy nie siedziałem tak blisko tak wielkiej sławy!”.
Jeszcze przed koncertem podziękowaliśmy wszystkim Wolontariuszom i s. Michaeli, która przez trzy miesiące zastępowała s. Samuelę, a także Zgromadzeniu Sióstr Albertynek, które reprezentowała s. wikaria Katarzyna i s. ekonomka Konsilia.  Nasz niezawodny Pan Zdzisław przygotował mowę i wiersz, nie dał się też zniechęcić do złożenia zaległych życzeń imieninowych Pani Ani, która prowadzi zajęcia z rękodzieła. 
Dla wytrwałych czekała niespodzianka w postaci deseru, który zawsze ofiarni  wolontariusze z s. Michaelą nakładali na zapleczu podczas koncertu.
Wróć do Aktualności